Alapítványunk

A Domaszék Óvodásaiért Alapítvány célja, a Domaszéki Kincskereső Óvodába járó gyermekek korszerű, színvonalas nevelésének támogatása, testi és szellemi képességeinek kibontakoztatását segítő nevelési programok szervezésének, befogadásának segítéséhez eszközök vásárlása, tárgyi feltételek javítása.

Az alapítvány és az óvoda közös adománygyűjtő programjai nagyon népszerűek a gyermekek, szülők és támogatók részéről. A közös Adventi készülődés, az Ovi-nap, a Majálisoló rendezvény mind olyan programok, több mint 10 éve, ahol nem csak a támogatásé a főszerep, hanem a közös gondolkodás, együttműködés, a közösségfejlesztés is központi szerepet kap.

Elérhetőség: 62/284-065

Email: domaovi@t-online.hu

Kérjük, ha lehetősége van, Ön is támogassa az óvoda alapítványát személyi jövedelemadójának 1 %- nak felajánlásával!

Domaszék Óvodásaiért Alapítvány

Adószám: 18473580-1-06

MBH Bank Nyrt.Domaszéki Kirendeltsége

Bankszámlaszám: 56900013-10111534

Segítségét előre is köszönjük!

Domaszék Óvodásaiért Alapítvány

Ez is érdekes lehet...