A nagycsoportosok ünnepi műsora advent II. vasárnapján a Köztársaság téren

Advent II. vasárnapján, a Köztársaság téren, az óvodások örömteli várakozással az adventi koszorú második és egyben a remény gyertyájának meggyújtására készültek. Az első gyertya, a hit fénye már ragyogott a koszorún, és most elérkezett a pillanat, hogy a második gyertyát is felgyújtsák. A szeretet és a meghittség ünneplése keretében a szervezők forró csokival, teával és forralt borral, valamint ínycsiklandó sütikkel várták mindazokat akik csatlakoztak az eseményhez, továbbá kézműves asztal is színesítette a rendezvényt, ahol készíteni és vásárolni is lehetett csodálatosan szép, csillogó karácsonyi díszeket.

Az adventi gyertyák felgyújtása, a szeretetvendégség és az óvodások ünnepi műsora olyan eseményként fonódtak össze, amely emlékezetessé teszi a kicsik, a szülők és a vendégek számára ezt az ünnepi időszakot. A fények, a meghittség és a szeretet jelenléte mindannyiunkat melegséggel és boldogsággal töltötte el ezen a vasárnapon is.

Ez is érdekes lehet...